775

Rog sa luati masuri

De ceva am conflict personal cu utilizatorul 'DV', si pentru a se razbuna am fost bagat in KPZ/Arest in programare pe viatza, nushtiu cum are acces darsunt convins ca e din cauza lui.Iata un fragment ce mi-a scris ca mesaj:"Nu-mi irosi timpul cu amenintari. Vrei sa demonstrezi ceva, cu urmatoare ocazie iti propun sa ne intilnim si sa vedem ce pretenzii ai. Pe #programirovanie nu te baga mai mult. Cu faptul ca esti porc eu ma pot impaca, dar cu faptul ca esti permanent offtopic si nu stii despre ce vorbesti - nu. "***Pe #programirovanie nu te baga mai mult.***Mai inainte l-am amenintat daca nu ma scoate din KPZ din programare, o sa gasesc o cale sa ma razbun. Amrecurs la aceasta metoda(amenintare) pentru ca nu am avut alta solutie, desi nu am infapuit-o.La un moment dat am fost provocat in #programare si a avut motiv sa ma puna in KPZ pe viata.Recent a inceput provocarile din partea lui si ca rezultat am fost bagat in KPZ in compartimentul 'Internet' :( Tema http://forum.md/Discuss.aspx?id=967119 replica //32Am scris o scrisoare lui '.md' dar nu mi-a raspuns. Ce sa fac sa atrag atentia?Recunosc ca am exagerat in unele privinte, dar e numai in adresalui 'DV'. Eu cu nimeni nu am conflict pe acest forum. Deci va rog revizuiti perioadade detentie.Pot sa afirm ca 'DV' avand accesul la moderare in programare face abuz de putere.Justificarea sa ca eu fac spam e una absurda, pt ca in aceleasi discutii el singur se abatede la tema. Eu nu am nimic contra la ce face el, consider insa toti sa fie egali in drepturi,mai ales ca nu e persoana care trebuie sa decida cine intra in programare si cine nu.Imi pare rau ca am fost nevoit sa scriu aici, i-am propus de mai multe ore pace si sa ajungem la unnumitor comun, sa ne ignoram unul pe altu, insa el nu doreste, treaba lui, dar sa ma lase in pace.PS: sper ca adresarea mea sa fie auzita.PPS: cu acest individ nu am ce discuta, este o persoana fatarnica si de nimic. Te cenzureaza si arunca praf in ochisi utilizatorii nu stiu care au fost motivele reale cenzurarii.Promit, daca sunt eliberat din KPZ, sa ignor toate mesajele lui 'DV', daca voi avea ce spune ii voi spune personal.Multumesc
0