1385

Cineva e cineva, da cineva nu-i cineva - La KEF

Am scris astazi un mesaj in tema KEF in data de 25 03 2008, tocmai de Bunavestire:), cand e dezlegare la peste nu si la cinte "marete", in care mi-am exprimat dezacordul cu privire la moderarea KEF-ului chiar in tema "magica", Condica de sugestii si reclamatii - si am spus pasnic ca nu sunt deacord cu prestatia moderatorului - si in care un moderator ce se respecta nu va cenzura mesajele participantilor acestei teme, dar mite sa-i aresteze conform unui articol («Insultari cu expresii brutale aduse utilizatorilor Forum.md, precum si utilizarea cuvintelor grosolane.». ), pe care moderatorul djshurick insasi nu il respecta, respectiv m-a inclus CDP petru cuvinte grosolane care nici pe departe nu au fost utilizate "cei ce au acces la aceasta informatie o pot vizualiza".. Deaccea Moderatorul "djshurick" a efectuat un abuz si rog persoanele autorizate sa analizeze acest mesaj cat mai obiectiv posibil, voi fi foarte recunoscator Multumesc Sursa: mesajele //3679 si //3681 din http://forum.md/Discuss.aspx?id=833839&page=74#repl3680
0