798

Magazinul central Conect si Service & Service

Nimeni nu cumparati acolo telefoane :) Cel mai sucks loc, aproape toate telefoanele sunt folosite putin timp inainte de a fi vindute.Recent am cumparat domnitei mele Nokia 6131... dupa ce am ajuns acasa va ca in telefon sunt fotografii, numere, muzica .. si etc bred...Eu le sun si ii intreb, ei imi spun ca "Telefonul a fost testat sa vada daca functioneaza normal" .. ok zic eu.Acum peste 2 saptamini la telefon apar probleme, cind il deschizi ecranul nu arata microfonul nu se aude si batereia numai 1 zile tinea. Ma duc astazi la ei la Conect si imi spun : Duceti-va pe Varlaam la Service & Service... ma duc acolo si pesdetz!O fata debila care nu am umblat la scoala si fara educatie si caldura parinteasca a inceput sa-mi demonstreze ca eu sunt idiot si nu stiu ce vreau, ca telefonul tot normal si probleme nu sunt, la care eu ii spun de problema cu ecranul ea in raspunde : - Ааааа... ну это не проблема!La care eu m-am inervat si am inceput sa ii lamuresc clar ca telefonul are probleme si accentuam pe asta, plus am cerut ca telefonul sa fie inlocuit cu altul nou, deoarece eu nu doresc un telefon reparat- Аха ... да, есль мы каждому будем менять ..... бла,бла,бла...Eu am inteles ca nu ai cu cine discuta si i-am spus ca daca ridic intrebarea m-ai sus o sa-i para rau ... ea imi raspunde - Ну да... (Cu o privire de tip : А мне похуй)Eu ma intorc inapoi la Conect si le lamuresc problema ei imi spun: - Eu va inteleg, insa noi nu purtam nici o raspundere noi nu stim nimic nu pur si simplu vindem mai mult nimic, in general si ati venit inapoi aici ? Noi nu va putem ajuta cu nimic duceti-va la S&SSun directorul general de la Conect ii lamuresc situatia ... el vorbeste cu directorul de la S&S si m-a rugat sa ma mai duc odata acolo.M-am dus i-am dat telefonul si a spus ca in 2 zile imi dai raspuns cei cu el si ce pot ei face, dar prima data operatoarea mi-a spus 14 zile ...Mai pe scurt pina nu suni mai sus ... nimeni nimic nu iti face ... bred si huinea.
0