990

Borat - totul despre el si filmul lui :)

"Borat", pocnit dupa o gluma nesarataZiua - Marti, 14 Noiembrie 2006Actorul britanic Sacha Baron Cohen, interpretul controversatului personaj kazah Borat, a fost pocnit in plin centrul New York-ului de un barbat care nu a gustat glumele sale, scrie "The Sun". Cohen s-a apropiat de un trecator si in stilul personajului care i-a adus celebritatea internationala i-a spus acestuia: "Imi plac hainele tale. Sunt dragute. As putea sa le cumpar? Vreau sa fac sex in ele". Barbatul nu a parut sa aprecieze gluma si l-a lovit pe Cohen de mai multe ori cu pumnii in figura. "Sacha nu se poate abtine sa nu-l intepreteze pe Borat din cand in cand. De aceasta data insa cred ca si-a ales gresit persoana. Cred ca tipul cu pricina a crezut ca are de-a face cu vreun psihopat. Sacha a avut noroc ca n-a incasat-o mai rau", a declarat un prieten al actorului. Aceasta nu este insa singura data cand glumele lui Borat nu au priza la americani. Pana in prezent, doi studenti americani care au aparut in pelicula cu Borat l-au actionat in judecata pe Cohen, dupa ce i-a determinat sa fie filmati facand remarci rasiste si sexiste. (D.M.V.)
0