3162

TORRENTS.md ! Acum inca mai multe facilitati, suntem INDEPENDENTI!

Why we are better ?- La fiecare torrent se poate de facut upload la imagine, daca e prea mare, se redimensioneaza, la orice marime automat se optimizeaza fara a se pierde semnificativ calitatea- Fiecare categorie are inputuri separate, nu trebuie sa va chinuiti cu html pentru a face o descriere frumoasa- Datorita faptului ca la upload fiecare torrent are inputuri obligatorii, creste calitate torrenturilor- Denumirea torrentelor se genereaza automat, de ex. absolut fiecare movie are denumire gen Брис великолепный/Brice de Nice [2005/DVDRip]- Puteti vedea torrentele adaugate de la ultima vizita- Niste chestii frumusele de ex. cind incercati sa va logati, hehe(aceste facilitati sunt disponibile doar pe torrents.md, nici pe un alt tracker in ze world nu mai exista asa ceva :)- Dupa ce faceti upload la un torrent, nu trebuie sa-l copiati inapoi pentru a-i face seeding !- Suntem independenti, trackerul nu apartine oricarui provider, we care of you, we/I! laf community ! :) Va schimbati providerul ? Ramaneti tot pe torrents.md fara careva frica ;)- Unele parti din tracker au fost semnificativ optimizate, si inca mai este de optimizat(in primul rind se refera la baza de date)..- Putem avea ft multi useri fara ca trackerul sa aiba laguri ! Am niste cul ideei cum de facut ca tracker sa ramana rapid chiar daca se va mari considerabil nr peerurilor !(am trecut situl la utf-8, asta nu-i semnificativ pentru voi, dar semnificativ pentru mine, hehe)Zilele estea am fixat multe buguri, si degraba voi adauga facilitati inca mai cul pe care le-am integrat pina acum! =)Join the independent tracker !Join WWW.TORRENTS.MD !
0