1164

A vrut să se laude pe internet, dar s-a făcut de râs

O femeie a ajuns de râsul internetului după ce a pus pe pagina de Facebook o fotografie cu inelul de logodnă. Ceea ce a atras atenţia oamenilor a fost însă altceva: unghiile neîngrijite.

În imagine, viitoarea mireasă din Statele Unite, apare cu un inel de logodnă imens. Din păcate pentru ea dimensiunea bijuteriei nu a salvat-o, oamenii observând imediat unghiile neîngrijite ale femeii.

Un utilizator de Facebook a preluat imaginea şi a pus-o pe mai multe grupuri. Oamenii au reacționat imediat.

“Am preluat imaginea asta îngrozitoare. Pe lângă faptul că inelul nu este ceea ce trebuie, ce naiba se întâmplă cu unghiile acestei femei?”, a comentat cel care a preluat imaginea.

“Nu sunt o persoană care să rămână fără cuvinte, însă această poză m-a lăsat cu gura căscată. Una dintre unghii sta să pice. Nici nu pot să observ inelul, este îngrozitor ce se întâmplă cu manichiura”, a comentat cineva.

“O astfel de manichiura trebuie întreţinută la două săptămâni. Cred că la ea au trecut luni. Altfel nu îmi explic”, a mai o alta persoana.

noi.md

0