6579

După nuntă, s-au uitat peste poze. Când au văzut-o pe asta, au chemat preotul

A fost cea mai fericită zi din viața lor. După nuntă, cei doi plănuiau unde să meargă în luna de miere.

A doua zi, au trecut în revistă cele mai frumoase momente de la nuntă. S-a uitat peste poze și nu le-a venit să creadă că sunt soț și soție, asta până când au dat de o poză.

Kevin și Christina Denis s-au speriat teribil când au observat că într-una dintre fotografii, între ei, era cineva.

În realitate, nu se afla nimeni în spatele lor, iar tocmai asta le-a provocat uimirea, șocul.

„Poza preferată a mea și a soției mele de la nuntă… Până când am văzut ce era în spatele nostru… Încă nu știm cine a fost acolo…”, a scris Kevin pe Reddit.

Cuplul din Virginia, SUA, a chemat proetul ca să le sfințească locuința. Bătrânele din familiile celor doi spun că s-ar putea să fie pândiți de un blestem.

Soacrele susțin că în fotografie a apărut fantoma unui bebeluș, iar atunci când au loc astfel de apariții, e semn că se va întâmpla ceva rău în familie.

„Cred că veți avea un băiețel, sau pe Satan în persoană, încă nu sunt sigur”, a comentat cineva pe rețeaua de socializare, glumind.

timpul.md

1