3978

Se iubesc sau nu? Ce spune Renato Usatii despre relatia cu pictorita Inessa Dermenji

Intrebat despre relatia pe care o are cu pictorita Inessa Dermenji, Renato Usatii a oferit un raspuns surprinzator.

renat usatii, pictorita

De ceva timp s-a tot speculat ca Renato Usatii ar fi avut o relatie amoroasa cu Inessa Dermenji. Provocarea a venit chiar de la politician, care a publicat pe retelele de socializare o poza in care apare alaturi de fata, iar in descrierea pozei a scris: "Chiar m-am indragostit?".


pictorita, realatia

Revenit ieri in Moldova, dupa ce a fugit in Rusia acum jumatate de an, Renato Usatii a fost asaltat de presa si a raspuns la mai multe intrebari de ordin politic si cu referire la situatia din tara. Totodata, reporterul Pro TV l-a intrebat pe politician in ce relatie este cu Inessa Demerji, iar raspunsul lui Usatii a fost surprinzator:

 

 

Acesta nu a spus nimic despre relatia sa cu Inessa, insa a dat de stire ca e dispus sa mearga la emisiunea Davai Pojenimsea: "Eu peste doua saptamani, daca totul o sa fie normal, o sa ma duc la "Davai Pojenimsea" cu Larisa Guzeeva si acolo o sa discutam." Amintim ca aceasta emisiune ofera doritorilor posibilitatea de a-si gasi jumatatea, prin intermediul unui casting, in care pretendentii la inima protagonistului trebuie sa-si demonstreze toate calitatile lor. Sa fie acesta semn ca Renato este dispus sa-si caute mireasa, sau a fost doar o gluma ironica a politicianului?

 

realatia, inessa dermenji

 

Amintim ca, recent, Inessa a fost intrebata despre relatia sa cu Renato Usatii, moment in care pictorita s-a emotionat foarte tare si, razand nervos, a negat ca pe ei i-ar lega altceva decat o prietenie.

 

“Renato este un om foarte emotiv, aceasta fotografie a fost facuta in ziua cand eram emotionati. Eu il admiram si el ma admira, cand a fost facuta fotografia nu ne-am gandit ca o sa fie atat de comentata si mediatizata. Noi discutam, suntem prieteni. Am facut cunostinta intamplator, era perioada alegerilor electorale. Imi place de el. Acum Renato se ocupa de treburile sale, iar eu am ocupatiile mele. El este foarte bun, foarte emotiv si spontan. Are un pic de nebunie, dar una sanatoasa. Cand am inceput sa comunicam, am stabilit ca nu ne vom oferi cadouri, sau poate doar nu am ajuns la acel nivel.”, a dezvaluit Inessa Dermenji acum doua zile.

 

 

Totusi, se pare ca Inessa nu a ramas foarte multumita de ceea ce a spus la emisiune, asa ca asta-noapte a scris o postare lunga pe contul sau de Facebook, in care spune ca a fost luata prin surprindere de aceste intrebari, motiv pentru care s-a emotionat atat de tare. Ea se astepta sa fie intrebata despre arta, si nu despre viata sa personala. Pe langa asta, Inessa a motivat reactia din emisiune cu faptul ca nu a prea inteles unele din intrebari, fiindca nu cunoaste limba romana.

 

inessa dermenji, pictorita

 

pictorita, renat usatii

sursa

0