952

Victoria Lungu, despre noul sau admirator: "Mă enervează, mă sufocă!"

relație, artista

După ce a fost rănită în dragoste, Victoria Lungu este implicată într-o nouă relație. Un alt bărbat i-a resuscitat inima interpretei, însă se pare ca nu este prea îndrăgostită: "Sunt într-o relație, dar nu sunt îndrăgostită. Vreau doar să încerc cu cineva, poate îmi place, dar poate mă sufocă. Chiar am spus că nu-mi place să mă sufoce și eu știu că el nu mă iubește. Este o doză de iubire între noi, dar trebuie să ne descoperim. Eu sunt o femeie foarte bine pusă pe picioare, nu am nevoie de un bărbat care să mă sufoce, ci să mă susțină".

După ce la începutul lunii septembrie, în 2013, artista anunță fericită că se căsătorește, ulterior s-a aflat că iubitul său era deja căsătorit cu o altă femeie. Acum, Victoria nu mai vrea să dea gres în amor: "O femeie la vârsta mea nu mai are dreptul să greșească. Pot să spun că la moment iubitul meu mă enervează. Nu vreau să discut despre el. Prea mult timp pentru un bărbat care nu are prea mult loc în viața mea. Sunt mai rece și mai rea pentru ca am suferit".


0