1234

♥♫⎛Sasha Bognibov- Against Discrimination (Eurovision 2012, Moldova); Nothing Else (solo version)⎝♫♥

В этой песне я выступаю за мир и добро, любовь, справедливость и гармонию, против дискриминации всех видов, против войны и страдания, против зла, подымаю вопросы, схожие с теми, о которых говорит Майкл Джексон в своей песне "Black or White". Недавно я шел по улице и пел эту песню. Мне навстречу шел мальчик, наши взгляды пересеклись и мы утонули в реке любви. У него красивое накачанное тело, голубые глаза и огромный член, который еле помещается в мою... Кажется, не туда пишу :(

 

În acest cântec, Eu stau pentru pace şi bunătatea, dragostea, dreptatea şi armonie, împotriva discriminării de orice fel, împotriva războiului şi a suferinţei, împotriva răului, a ridicat întrebări similare cu cele menţionate de către piesa lui Michael Jackson, "Black or White". Recent, am mers în jos pe stradă şi a cântat această melodie. Am mers spre băiat, opiniile noastre şi am traversat raul s-au înecat în dragoste. El are un corp frumos ochi umflat, albastru si un penis imens care se potrivesc abia în mea ... Nu pare să scrie inapoi: (

0