927

Transfer de bani

[center][color=#6600CC]Buna la toti.Eu am o rugaminte pentru persoanele care au transferat macar odata bani prin western union.Daca Dmv. ati salvat documentele care v-au fost date de la banca, va rog daca puteti toate documentele sa le puneti pe TMD.Pentru ce mie asta imi trebu???Pur si simplu eu am transmis banii prin intermediul unei persoane si vreau sa ma asigur daca foaia nu este falsa sau ceva de genul asta???Si din pacate la moment eu sunt bolnav si nu pot pleca la banca pentru a verifica dace documentele sunt false.Va rog frumos cine are aceste documente salvate va rog sa le postati pe TMD in acest forum.[/color][color=#FF0000]*Pentru Administratie* Va rog sa nu-mi stergeti tema. Si in caz daca Dmv. Aveti tot puteti sa le postati aici.[/color][color=#FF6600]MERSI MULT LA TOTI[/color][/center]Buna la toti.Eu am o rugaminte pentru persoanele care au transferat macar odata bani prin western union.Daca Dmv. ati salvat documentele care v-au fost date de la banca, va rog daca puteti toate documentele sa le puneti pe Forum.Md.Pentru ce mie asta imi trebu???Pur si simplu eu am transmis banii prin intermediul unei persoane si vreau sa ma asigur daca foaia nu este falsa sau ceva de genul asta???Si din pacate la moment eu sunt bolnav si nu pot pleca la banca pentru a verifica dace documentele sunt false.Va rog frumos cine are aceste documente salvate va rog sa le postati pe TMD in acest forum.[/color]*Pentru Administratie* Va rog sa nu-mi stergeti tema. Si in caz daca Dmv. Aveti tot puteti sa le postati aici.MERSI MULT LA TOTI------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Buna la toti.Eu am o rugaminte pentru persoanele care au transferat macar odata bani prin western union.Daca Dmv. ati salvat documentele care v-au fost date de la banca, va rog daca puteti toate documentele sa le puneti pe Forum.Md.Pentru ce mie asta imi trebu???Pur si simplu eu am transmis banii prin intermediul unei persoanesi vreau sa ma asigur daca foaia nu este falsa sau ceva de genul asta???Si din pacate la moment eu sunt bolnav si nu pot pleca la banca pentru a verifica dace documentele sunt false.Va rog frumos cine are aceste documente salvate va rog sa le postati pe TMD in acest forum.[/color]*Pentru Administratie* Va rog sa nu-mi stergeti tema. Si in caz daca Dmv. Aveti tot puteti sa le postati aici.MERSI MULT LA TOTI
0