2155

Abuz neintemeiat din partea moderatorului din tema Sah si Dame Caliogstro

Consider ca moderatorul temei Sah si Dame m-a plasat in lista neagra pe motiv, ca "Provoc alti utilizatori spre a incalca legile" ca fiind neintemeiata. Fiindca de fapt am intrebat doar pe utilizatorul Murometzxy sa se dea cu parearea la cum am rezolvat o problema de sah cu sase mutari. Iata integral mesajul meu spre Murometzxy, pentru care am fost sanctionat://2287, Murometzyx: "... good! ) ..." - Ты бы не хотел высказаться по поводу реплики //35 в теме по адресу http://forum.md/Discuss.aspx?id=948516&page=1#repl44 Cer autoritatilor de pe forum.md urmatoarele:1. Sa fiu restabilit in drepturi la tema Sah si Dame2. Sa i se ceara moderatorului Caliogstro sa-si ceara oficial scuze pentru actiuni ilegale si autoritare fata de mine ca utilizator (printrun mesaj la tema in care particip in discutie cu alti utilizatori)3. Sa fie demis din functia de moderator, fiindca a transformat tema Sah si dame in ce doriti - numai nu in tema de Sah si dame. Este si alegeri, si filosofie la tema relatiilor nationale, si intemidari a utilizatorilor in zona limbilor utilizate in replici etc., etc. si doar un "dram" de sah si dame.
0