1906

Abuz al moderatorului Audi

Pentru faptul c-am deschis o tema (http://forum.md/Discuss.aspx?id=1008872&page=1&obj=goto&subj=12#repl12) despre comportamentul uirilizatorului Audi pe acest forum prin care amenin?a, injura, etc. el m-a introdus in lista neagra:"Mesaj nou Moderatorul Audi V-a introdus in lista neagra in Tema FORUM.MD pe o perioada de 2147483647 zile, conform articolului «Calomnie: Raspandirea informatiei false, care ponegresc onoarea si reputatia utilizatorilor de pe Forum.md.». Data arestarii 08.05.2009 , data elibirarii 31.12.9999.Cititi cu atentie Regulile forumului Aici ." Conform regulamentului acestui forum rog a lua masuri impotriva lui AudiConsider ca nu l-am calomniat pe Audi. Citi?i atent comentariile mele duse cu audi din aceea tema prin care de fapt aratam clar comportamentul lui Audi care m-a injurat ?i amenin?at fara ca eu sa-l jignesc cu ceva. 1. Audi mi-a eliminat nick-ul Krafti2. Audi m-a amenin?at (am nenumarate adresari de acest gen)3. Audi m-a injurat4. Audi m-a introdus in lista neagra Simpals, pe cand ave?i de gand sa reac?iona?i impotriva lui Audi care elimina nick-uri, injura, amenin?a, introduce in lista neagra fara nici un temei real???
0