1560

cine shi ce ar face?

ma gandeam sa pun tema pentru votare, dar nu ar fi rau sa o discutam aici. o parte din kef-ishtii noshtri au familie, o parte au avut, altii o planuiesc, unii numai se gandesc. poate cineva chiar a nimerit in asha situatii shi mi-e interesant cum s-a comportat, daca nu au avut parte de o atare situatie - cum crede ca te-ai comporta in cazut in care tu/ iubita ta a ramas insarcinata!!!!!!! Shi s-a intamplat intr-un moment atat de “nepotrivit”!!!!!!!Ce-i de facut?????- avortezi /o indemni sa avorteze? - pastrezi copilul/o incurajezi sa pastreze copilul shi suntetsi fericitsi…urmeaza nunta s.a.m.d.In general mi se invart in cap o mie shi una de intrebari la tema asta, dar am sa le pun pe parcursul discutiei, cand apare cineva dornic de ashi spune punctual sau de vedere asupra situatsiei date. Shi inca o intrebare…e numai pentru cei patsiti (nu shtiu daca va recunoaste cineva :D)….cum se simte un barbat care ishi iubea prietena nespus de mult shi ishi facea planuri cu ea impreuna, dar a fost CONDITIONAT pana la urma sa de casatoreasca cu ea “pa zaliotu”…. P.S. eu nu am avut experienta asta, dar cel mai tare imi doresc sa nu trec prin asha ceva, nu vreau sa ma casatoresc fiind conditionata de o sarcina……
0