1877

Si iar ne intoarcem la Google AdSense!!!

Nu vreau sa stiu daca cineva cistiga si cit...daca a primit cecuri..pentru ca stiu ca da si bravo voua! Dar as vrea daca puteti sa-mi spuneti daca cunoasteti site-uri, articole, ghiduri pentru incepatori, am gasit multa apasoara...si putin concret...Numai sa nu-mi spuneti si sa-mi dati linkuri de pe google adsense...acolo informatia e pusa haotic...pentru cei care opereaza cu sistema li se pare simplu...dar eu ca incepator cam greu...asa ca va rog fara sa ma luati "in caruta" raspunsuri serioase, sfaturi, carti, ghiduri..poate este vvre-un torrent de descarcat de pe vre-un treker. Si plus la toate m-ar interesa niste trucuri...eu nu vorbesc de autoclikuri, softuri speciale, sau sa rog un prieten sa ma ajuete...cei de la google nu sint chiar prosti...si nici nu ma intereseaza asa ceva...chestii legale..ceva printre rinduri...sint sigura ca cei care au experienta cunosc ceva mai mult, de aceea cer sugerimente unde gasesc informatii pentru incepatori si care imi vor fi utile pe parcurs..Multumesc//0, "asa ca va rog fara sa ma luati "in caruta" raspunsuri serioase" -UPS...am vrut sa pun sa NU ma luati in "Caruta" si astept raspunsuri serioase...
0