1687

Caracterizam fiecare concursant

Rog sa va spuneti parerea --------------------------------------------------------1.Alexa Cantecul e destul de bunisor, clipul tot: -(minus) Ma tem ca o sa ditoneze pe scena, caci toata viata a cantat cu +. Infatisarea :( = 7 baluri2.EDICT: Melodia slabut. Aranjament slab, chiar daca e pe viu. Doar 3 instrumente ? Voce slabut = 7b3.Geta: Melodia- nu-i prea pentru EUROVSION, dar merge. Aranjament bun. Voce- fumeaza sau ce? Sipot invoce la notele inalte. Infatisare- :( = 74.Cristina Rujiskaia Melodia merge. Aranjament slab. Prea multa ghitara rock. Este o dezvoltare spкe sfarsit, dar slabuta. Voce Bravo, Infatisare buna. = 85.Catrina Paslaru: Melodia BUNA. Aranjament SUPER, voce merge, dar s-ar dori mai mult dramatism si mai putin meunat. Trebue de cizelat accentul englez. Infatisare merge. = 8b6.Jay Mon: Binisor, dar nimic deosebit: = 77.Dana Marcitan: Melodia slabut. De cate ori a repetat "Your name" ? Infatisare merge: Binisor, dar nimic deosebit: = 78.Galina Scoda- Tema cantecului: Eurovisio, Internt, TV - Buna. Melodie merge: Voce ! Nu m-am asteptat de la o pustioaica de 16 ani asa voce: Bravo! ; Insa tonalitatea e prea inalta pentru tine in cantecul acesta: + live! + emotii: Las-ca la anu !!! Pana cand ai sa mai inveti si romana. Succes! =8Infatisare buna. Clipul bunisor9.Scroom:bun penru concert rock= 6b10.Elena Demirgean Un cantec liric de despartire. Aranjament slabut, trebuia o dezvoltare; Voce SUPER ! =911.Liusea Znamenski nimic deosebit: = 612.Olea Tira: Melodie Buna. Aranjament bun, de fapt asteptam mai multa dezvoltare la ghiatara.Infatisare buna, Voce buna = 9Deci Olea Tira, Rujitskaia sau Demirgean ?Cred ca la Olea Tira aranjamentul e mai bun (Nu am vazut clipurile. Cine stie puneti linckurile)
0