796

JOS - Cenzura.

http://forum.md/Discuss.aspx?id=913704&page=182#repl9084eu propun sa se revada korektitudinea chenzurii, remarcii mele la //9080 sh chelorlalte //9081, //9082, //9084 ... drept provocare.. neyntemeiata a MODERULUI .. "Y@n@" prin chenzurarea .. remarchei mele asupra expresie de mai sus .. "Ла Модератор суб фустэ- eu am mai auzit vorba asta la chineva, undeva.. " kare nu gasesk motive pentru a fi chenzurata yn .. //9080 .. reactsia mea este normala .. sh yntemeiata.. de acheia artikolul sub kare am fost petrekut pyina aichi konsider sa fie atribuit MODERULUI sh sa petreaka yndoit chele 2 zile daka nu khiar sa fie sh lipsit de dreptul de-a mai aplika funktsia pe viitor.. ka MODERATOR.. odata che a ynkalcat artikolul.. sub kare ma akuza.. mai mult ka atyt fache abuz de servichiu.. :) konsider sa fie revizuit kazul.. yn perspectiva de-a evita astfel de momente pe viitor .. rog sa konsideratsi propunerea mea asupra moderului.. EU, ymi voi petreche evident zilele akordate " pentru odihna" vezi poza.. yn numar de 2.. yn ashteptarea unei hotaryri din partea chelor de mai sus.Optez pentru o chenzura yntemeiata, sh raportez abuz! ku konsideratsiune, simplu utilizator-FORUM.MDmurometzyx nu-i excklus ka moderul sh-o luat expresia prea aproape de suflet.. adika personal .. dar asta .. kred ka nu o motiveaza sa rekurga la aktsiunea de chenzura .. sh mai treb sa se intereseze.. che anume s-a avut yn vedere ..
0