777

Catre administratia FORUM.MD

Eu vreau sa va intreb, ce naiba faceti voi acolo in birou?Eu deja de mai mult de o saptamina am propus o tema si permanent e scris cu rosu ca decizia se va lua in timp de 24 de ore!!!!!!!!!!!!Blin, la voi din cite ore e o zi, sau o ora din cite minute???????????????????Nu cumva v-ati mutat pe alta planeta?Doart e in interesele voastre sa fie mai multa vorba pe acest sait, ca pe orice alt sait!!!!!!!!!!!!Daca a-ti fi angajatii mei, pentru asa ceva in 24 de ore a-ti zbura la naiba, devenind someri!Oricum, am luat legatura cu cuneva prin telefon, dar m-am gindit nafic sa cheltuiesc eu banii pe telefon pentru biznesul vostru?, dar daca nu o sa fie schimbari o sa ma c...ac pe bani, si osa sun in continuare!!!!!!!!!Blea ce lenosie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Si inca ceva, cu treba asta cumramine:говори по русски. это не по тому что моя прихоть, это по тому что так сложилось. ....,dupa care am fost pusa la arest! ?????????????????????????????????????????????????E VORBA DESPRE TEMA EZOTERICA, si de cind am disparut de acolo nici un c...cat nu prospera aceasta temma, va areanjeaza asa?
0