828

radioul public (bugetar, de stat, etc.)... cel moldovenesc buninteles... acu' sa vedem cel din Iasi ori, cel din Chisinau?...

1) Audiati radioul public?2) Sunteti multumit de calitatea tehnica si continutul, emisiunilor?3) Le-ati transmis vreodata un e-mail (pe diverse motive ori teme)?4) Detaliati-va experientele, vis--vis de radioul public!"//7313 • kraftwerk 18 august, 17:24Ce asculta Sez@toarea? Добавить RSS канал - FORUM.MD / La Sez@toare / Ce asculta Sez@toarea?Acu' am accesat via net TRM (radioul) si e o emisiune "sci-fi", de "spalare a creierilor"... nu mi-am imaginat ca radioul public moldovenesc mai emite si timite in eter asemenea emisiuni (in 2007)... emisiunea "on air" e intitulata: "Patria noastra Moldova"... pan' aci', toate bune; de continut ti-e lehamite... iti vine sa "deversi" carabusi mentolati... inca o picanterie; nu le poti scrie fiindca site-ul e "varza"... se pare cu buna stiinta (ca sa nu ai posibilitatea sa-i critici)... he, he, he... parese ca producatorii au citit mult despre inchizitie... pacat ca nu-si dau seama in ce vremuri traiesc... dinozauri ce mai alte povesti..."
0