608

Ajutati-o din nou pe irynuca-am revenit!

Nu stiu de ce mi s-a sters topicul,era al meu,da......si se vb despre situatia mea,gata s-a gasit dl moderator cumatru sa mi-l stearga in loc sa-i faca fata dc tot isi are aceasta datorie...........vreau s-o continui si nu cred ca are vreun drept sa mi-l stearga atata timp cat este vorba despre sfaturi de care am nevoie.........moderatorule..nu uita numele acestui forum si la ce se refera,da!!.....Sa incep,din pacate,azi am dat-o iar in bara,offff......am intrat la belea,am spart un ghiveci cu mingea in cls mea,mingea mi-a fost luata si am inceput sa fac gura deoarece mi s-a spus ca mi se va da la sf orelor,si nu mi s-a dat,dupa care am inceput sa ma cert cu prof de serviciu ca o vreau inapoi mingea,si dansa mi-a zis ca sa ma duc la directoare s-o iau,nu ma vrut,am facut si mai mare galagie,dupa care au vrut sa ma dea afara de la ora,au chemat bOdyguarzi ca sa ma scoata cu forta din cls,nu am vrut,am alergat prin cls,deci,nu aveau motiv s-o faca,nu facusem decat sa-mi cer mingea inapoi.....apoi,vazand ca nu merge nici cu badyguarzi,au apelat la jandarmi....au chemat directoarea,a iesit zarva rau,era si inspectie in liceu,dar eu nu intelegeam de ce atata zarva pt o minge si pana al urma am iesit cand a venit directoarea si a tipat la mine...si acum au zis ca imi fac referat................offffffffffff,ce fac??doar pt o minge??????::((
0