983

Legalizrea prostitutiei?

Asari inainti di somn am dat di un talk-show, la NIT, (sau o tentativa de talk show) undi si diskuta intrebarea asta!Mai in skurt lumea si vazmuse strasnik pi tema asta, si mai era si un popa akolo kari vase bazare ne pa teme!Si mo revoltat mai tari, asta-i ka tat rau din societate il atribuieu la kuru tinerilor. ka tipa tinerii nau valori da si gindesk numa la prostii si sax... da principalu ka no kemat nis un tinar! plea, da ii tin minti kum in tinereti si footeu ka iepurii si si rusinau di asta samd!?ni vajna...eu kit am insearkat sa sun, nan putut razbate! am vrut sa-i intreb, pintru si la un tinar prastitutka daka el gasasti sax si fara bani, fiind tinar si frumos! asta mai digraba virsta a 2a si a 3a au nevoie! Da valorile kare tipa le au tinerii akum, tot di la parintii lor lio luat, si ne4eva! asta o fost parerea mea... si eu kred ka trebu legalizata! prostitutia indiferent de lege va exista, cel putin ku ajutorul lege putem incerka de a o kontrola nitel! totusi ii sei mai veki profesie!voi si spunit....P.S: NIT SUX BY DEFAULT!
0