1941

Pacat D-le Rosca

Cine esti de fapt???Niciodata nu te-am crezut desi multi dintre prietenii mei au votat pentru tine. Stii de ce? pentru ca ai lucrat la securitate, iar Securitatea ruseasca este foarte puternica, si bravo lor. Ei sunt atat de puternici incat nu-si vor permite sa riste, si toti reprezentantii vor fi alesi foarte atent. Tu intotdeauna ai fost pentru Rusia si intotdeauna vei fi, chiar daca singur nu intelegi aceasta, esti manipulat, ai fost si vei fi inca mult timp. Pentru ca te temi.D-le Rosca cum ai putut sa iesi in fata lumii, sa ne strangi in piata "impotriva comunismului", sa afirmi ca esti contra D-lui Voronin, si in final sa alegi drumul opus. ESti un Pid** tare mare, un idi**, suc*, sos**, fricos, mincinos, karoce n-am cuvinte sa te numesc.Eu personal nu urasc deloc rusii, consider ca fiecare stat isi merita conducerea, si daca este D-l Voronin atunci tara noastra la moment nu este pregatita pentru alta conducere. Nu ma deranjeaza deloc ca ai votat cu ei, poate aceasta chiar a fost cea mai buna iesire din situatia in care ati fost. Ma deranjeaza faptul ca ai afirmat cu ardoare un lucru, ca ai indraznit sa aduni oamenii impreuna, si sa-ti bati joc de ei. Iata pentru aceasta te acuz. Rrapan, kurv*.Tare urat mai vorbesc eu cu tine :( Tu inca nu ti-ai invatat lectia, dar puterea pe care o ai afecteaza toata populatia, din cauza problemelor tale psihologice.Nu-ti doresc moartea, oricum nu este constructiva, iti doresc doar sa-ti intelegi greselile. Daca ai putere esti OBLIGAT sa ai si responsabilitate.
0