1316

directorilor / administratorilor... companiilor ce se ocupa cu programarea

sunt student anul doi utm unde timp de 2 ani sau facut studii : vreo 4 luni 'C' si vreo 4 luni 'C++' cite 2 perechi(3 ore) pe saptamina (+ oleaca am citit singur acasa...) cunostinte elementare in domeniul dat dar dorinta-i mare ; propun directorilor sau administratorilor sau altor persoane cu putere de decizie din companiile ce se ocupa cu programarea urmatorul serviciu : ma luati ca ''stagier'' si imi perfrctionati cunostintele iar in unele locuri ma invatati ce si cum se aplica ,iar eu ma angajes ca dupa ''stagiere'' cunostintele date de dv sa le aplic in timp de 0.5 ~ 1 an in organizatia dv fara recompensa materiala. sau o varianta si mai buna pentru dv luati 5 stagieri(doritori se gasesc numai la mine in grupa se gasesc mai multi de 5) si puneti linga ei un programator care sa arate ce si cum (programistului i se mai adauga la salariu 300$) in schimb peste vreo jumate de an aveti 5 programatori care lucreaza pentru benificiul dv. iar daca de facut totul cu cap,atunci banii din primul an dupa stagiere pot ajunge in buzunarul potrivit si toti vor fi multumiti, cui ii incurca ceva bani in plus? Daca poate avetsi alte propuneri sau acceptati cu alte conditii pot fi analizate si ele(le puneti mai jos sau ICQ:194736797).
0