746

In Банковские карточки - nu se respecta Regulamentul De pe Forum

Am avut norocul ca Stimatul Moderator AVoySton sa ma puna in KPZ pentru o zi pentru spam dar tinind cont de REGULI - pt 2 subpt 2.2 "Spam - repetarea frazelor care nu au incarcatura semantica, de trei sau mai multe ori timp de un minut, precum si mesaje compuse numai din simboluri speciale" - deacord, dar nu a fost timp de un minut si nu a fost repetare a frazelor de trei ori s.a.m.d... Astfel trebuia sa-l puna pe si pe baomao, si pe s01o in KPZ. Mie nu mi se pare corect dar Stimatului AVoySton ce zice...Mai mult ca atit daca tot a cenzurat mesaje - (sunt deacord cu acest lucru) trebuia sa mai cenzureze 1 mesaj cel al lui s01o....Deaceea, rog persoanele competente sa analizeze aceasta situatie, si mai rog sa-si creeze cea mai obiectiva parere, iar pe Stimatul AVoySton il rog sa comenteze cele spuse mai sus in special ceea ce tine de obietivitate in luarea deciziilor ma refer la plasarea in KPZ a participantilor la discutie...De ce nu l-ati inclus bunaoara si pe baomao sau s01o, nu de alta dar i-mi era mai vesel:DDDD
0