843

zi grea nna !

Da ieri ma chinuie!!! Venind la servici mi sa penit inelul acum stau cu doua jumatai, toata noaptea ma stat la serviciu ca nu deovedesc sa terminam o chestie. Ma suna maicamea pe la vreo 22 ieri seara si imi spune ca vecniul mea ucis cinele. Ca nu am dovedit pina dimineata sa duc pina la capat lucrul seful mea scos din salariu si am sa am la sfirsitul lunii o p... Dimineata obosit de atita lucra, capul plin de nebuni am cazut de pe scari si me-am frint o mina. Ca am lucrat toata noaptea me-am trevojit stomagul si acum am o durere nebuna de stomag, stau la caculator scrind aceste cuvinte ma gindesc oare ce o sa mai fie...--- redactat---Da ieri ma chinuie!!! Venind la serviciu mi sa crapat inelul, acum stau cu doua jumatai, toata noaptea am stat la serviciu ca nu deovedesc sa terminam o chestie. Ma suna mama pe la vreo 22:00, ieri seara, si imi spune ca vecniul mea ucis cinele, care tine-am foarte mult la el. Ca nu am dovedit pina dimineata sa duc pina la capat lucrul, seful mea scos din salariu si am sa am la sfirsitul lunii o p... Dimineata obosit de atita lucru, capul plin de nebuni, am cazut de pe scari si me-am frint o mina. Ca am lucrat toata noaptea me-am trevojit stomagul si acum am o durere nebuna de stomag, stau la caculator scrind aceste cuvinte ma gindesc oare ce o sa mai fie...
0