837

chat

iaca shi huinea numai shi o eshit la mini:))))me: shi fashi? Vlad: beu ceai tu me: stau cu malii3:50 PM Vlad: cumjizniu me: zaibisi... Vlad: astai ghini me: da la tini? Vlad: normal3:51 PM tu shi lucrezi acasa me: eu ma duc azi cu fimeimea sa chilim, diopt martie:)3:52 PM Vlad: da shi la voi deamu e 8 me: inca nu:) da miine sta acasa... Vlad: aisia potui este 8 martie nui lu tati lii pohui3:53 PM oleaca de schidshi la cosmetica shi gata me: asta-i ghini nna!!! nu trebuie sa te cheltui blea... Vlad: ahuiitelino me: iaca eu am sa vlitesc o leaca...3:54 PM Vlad: bazaresteE ? me: ai vazut fotshili din restaran? Vlad: nu inca me: da de-amu inshepi sa pizdasca cite o leaca... Vlad: eri am venit la 9 30 shi drept in pat me: apu hai uitate... Vlad: la aniaza amu ma siibesc3:55 PM me: unde? Vlad: la lucru blea me: :) asha-ti trebu:) Vlad: pios me: euma duc amu sa beu o piva cu belii Vlad: ladno am fututo din gara macar nu miai spune me: privet Dianei3:56 PM Vlad: ok me: lasca shi cu tini o sa bem:) Vlad: mai repede vseo poca me: dafai...ineteresant shini-i tormaz????
0