610

Contorizare trafic site

Salutare Cine imi propune un contor gen super.md (care a pierdut datele la citeva sute de utilizatori :)) ) , iplog.md (care nu e functional de vreo citeva saptamini). Ma refeream la un contor super functional ceva asemanator cu trafic.ro, Spylog.ru. De curind miam pus Trafic.ro si spylog.ru la un site si nu sunt multumit de rezultatele pe care le primesc. Nu ma refer la cifre ci la metodele de statistica propuse. Trafic.ro are f putine unelte. Nu are targhetarea (user, hits) per page/day/month si tot asa. nu are o statistica detaliata a refferer. Nu pot vedea datele mele pe mai mult de 20 de saptamini si multe altele. La spylog treaba sta putin altfel mai toate astea sunt dar sunt cu plata. ( Daca cineva vrea sami spuna ca si trafic.ro le are in T3.ro nu neg dar oricum sunt cu plata. )Am facut de curind un asa script. Are inca o multime de greseli dar e functional. Faza e ca mam ciocnit de alta problema ca imi omoara serverul ( cei drept serverul e varza ) si lam scos definitiv. Imi poate propune cineva un serviciu free cu stats detaliate ?Daca nu pai ce configuratie trebuie sa aiba serverul ca sa tina citeva mln de afisari pe zi ?? Si ce conexiune la net este necesara pentru asa ceva ?( nu am site care are citeva mln ma gindeam daca tot il fac sa fie public ca super.md sau ca raposatul iplog. )Presupun ca o sami propuneti Google Anali.... ( care a blocat inregistratea )sau Webalizer sau Analises // Ideea e ca nu vreau sa fie la mine pe server dar sa fie super bun. Daca exista asa ceva free f bine daca nu ma pun pe treaba. Nu'ma bune.
0