3708

Uratura pentru Vasiok, drugu neu... de sf.Vasile

Aho,aho, deskide ushada sa intru mai VasiushaAm venit tukmai din centruCa sa nu'tzi dau numai privetuSa te ur eu vreu acumaca sa nu mai las pe urmaca apoi o sa ma'n batshi-o sa fac eu show balet-Shi ca am venit acuma da sa urlam noi intrunaHai, Hai!!Itzi doresc eu multa viatzaSa nu mori tu ca o ratzaDe la gripa aviarapotzi sa te trezeshi cu matzele afara.Asha ca fii atent cum zice moshuBe kifir shi dute ku grosu....-Pentru viatza mai frumoasaDa sa urlam in aceasta casaHai,,,,haiKa sa fie ea frumoasa,tre sa ai tu bani in acasaShi in anul care vinebanii sa se likeaska numai de tineKum nu dai shi nu potzibanii sa-tzi vinan kilotzidoar sa stai ku pula'n mina shi kapika o sa te tzina!-Shi ka toate sa sendeplineaskaDa sa urlam pentru n-o sa ne opreaskaHaii,haiiFete sa vina cu carusa le futzi pe toate ka tzaruSa le dirdie kurisheluPin o sa oboseaska shurubeluSa le dai shi la guritzaSa se shtearga cu fustitza...Uh ce tare-mi plac shi mieSa ma kemi kind tzi-o shi rau de ghini :)))-Pentru kururi frumusheleDa sa urlam de plashereWyahahahaha-hayahahaNoi la anu care vinetre sa ne luam shi-un kineda de ista pe patru rotzisa nu-mblam pe jos ca doi idiotziCu bumbastik, navaroateSa le aiba pe toateSa ne blatuim oleakaLa ribalka sa ne mearga!Doar gagici ku buza maresa ne steie dupa spinareCa la primu semaforsa ni-l suga repejor-Pentr-o suptatura bunaDa sa urlam acumaSh in anul care vineTotul sa fie bineIn Canada sa te vadPrin WebCam sa-tzi dau privetSa te vad ka pui shi betzemakar ka-s animaletzelas ca gazete o gaseshtitaman ceva o sa shi mai citeshtipoate-tzi kem shi-o moldovankasa-tzi mai faka shi oleak de manka-Hai pentru plecarea taSa urlam do pateri pulisaGhitu neu ni s-o uskatDupa atita rahatTe-oi ura shi pe la anuGlavnoe sa pot tzine stakanuSa fii bucuros de mineCum shi eu acum de tine...La Anul shi la Multzi AniAho, aho
0