2731

Modific tracker.starnet.md, schimbari&sugestii..

Citeva zile in urma am capatat drepturi pentru a putea modifica scripturile pe tracker.starnet.md, asa ca daca cumva moare, sa stiti ca asta eo m-am imbatat si am sters totul ;o)Defapt am facut topicul ca sa ma sfatui cu voi..Iata ce schimbari principale am eo in "To Do list":* Pe pagina cu torrenturi vor fi 7 categorii(Appz Games Movies Music Other TV XXX), la fiecare categorie se vor arata cite 5 torrenturi(sau poate mai multe, in dependenta de cit de noi sunt ele), aceasta pagina se va genera 1 data la 1 minut(asa ca trackerul n-o sa se indoaie ;o)* Html-urile vor fi complet interzise, crec ca o sa bag bbcode in loc, poate si un feature care va permite ca fotka sa fie intr-o parte iar descriptia in alta parte(adica de creat tabele). Html-urile constituie o problema de securitate ft inalta.. E o minune ca inca se tzine copacel ;o)* Confirmarea nu se va mai face pe email, va fi suficient sa introduceti ceia ce se vede pe 1 imagine, totusi userul va fi nevoit sa-si introduca emailul corect, daca isi uita passul, pe email va veni unul nou* Un nou feature gen.. "arata torrenturile adaugate de la ultima mea vizita"* Avatarurile vor avea marimea lor originala, n-o sa se intinda pe 150 pixel cum se face acum ;o) Crec ca voi pune limita de 100 pixeli, ca pe acest forum.* Newsurile(posibil si alte inscriptii) vor fi in 2 limbi(romana si rusa), vedeti starnet.md, acolo sus este RO|RU, tot asa va fi si pe tracker.. Adica userul va avea optiune in profile sa-si aleaga ce limba ii doreste inima..Si mai sunt multe schimbari minore, ce parere aveti despre astea de mai sus, ce features mai doriti ?Is cam multisoare.. Dar am o vara intreaga inainte ;pSearchul la torrenturi lucreaza deja..
0