756

ICQ

Dudla: sunt onlinehg.nelu: 'k... so care's criteriileDudla: incalci normele elementare de eticahg.nelu: adica... care's atunci normeleDudla: in primul rand buna cuviintahg.nelu: etica care o stiu eu permite asa cevaDudla: daca etica tie iti permitea prea multe, inseamna ca iti lipsesc sapte ani de acasahg.nelu: "buna cuviinta" explica te rogDudla: in primul rand e vorba de ofense aduse altor membrihg.nelu: adica daca cineva ma ofenseaza pe mine nu eu ar trebui sa ma ocup de asta da moderatoruhg.nelu: asta ai vrut sa spuiDudla: pe cine te-a ofensat am cenzurat deasemeniDudla: eu urmaresc sa fie ordine la mine in temahg.nelu: da vad ca nu te_ai prins... eu altceva am vrut sa spunhg.nelu: 1. cine esti tu sa decizi daca ma simt eu ofensat sau nuDudla: a, tu nu te socoti ofensat?Dudla: atunci scot cenzura de pe ceilaltihg.nelu: 2. eu cred ca is in stare sa ma singur grija de mine, sa ma aparDudla: dar referitor la altii, mi s-a raportat ca i-ai ofensatDudla: referitor la 2. fa asta in alta parte, inafara forumuluiDudla: la mine eu iubesc ordinehg.nelu: asta'i problema lor nu a ta prostule... intelege odataDudla: dute-n pula dobitoculehg.nelu: nu uita in primul rand forum.md este ONGhg.nelu: si sunt norme in RM care reglementeaza cenzura... asta inseamna ca tu fiind pus acolo trebuie sa le cunosti
0