5452

Bula, Blode, Politisti si altele ... :)

Tata, uite ma duc si eu cu baietii sa ma imbat de 18 ani. te rog frumos sa nu ma bati cand vin acasa, bine?" " bine, ma , du-te snatos" . A doua zi dimineatza se trezeste asta plin de vanatai, cu ochii vineti,abia se da jos din pat , se duce la taica-so: "pai bine tata, nu te-am rugat sa nu ma bati daca vin beat? "pai ba da fiule, da ia stai jos sa iti povestesc. cand ai venit si m-ai facut pe mine poponar nu m-am suparat, cand ai facut-o pe mama-ta curva,iara nu m-am suparat, dar cand te-ai cacat pe masa, l-ai umplut cu scobitori si ai zis"de acum incolo ariciu sta cu noi in casa " nu am mai rezistat!Doi tipi se intalnesc in gara. - ce faci?-mi-am pierdut nevasta si o caut!- ce coincidenta si eu mi-am pierdut nevasta si o caut. da' cum arata a ta?- e inalta, roscata, cu ochii verzi, sanii mari si picioare lungi. da' a ta?- da-o dracu pe a mea, hai s-o cautam pe a ta!Intr-o zii,bula se duce la taica-su.Bula:tata,da-mi si mi-e 200 de mii ca sa ma duc la femei.Tata:bine bula,na!!Pe drum,bula se intalni cu vecina sa.Vecina:bula,unde te duci??Bula:mi-a dat tata 200 de mii ca sa merg la femei.Vecina:bula,da banii si vino cu mine.In apartament,vecina a spus:Vecina:bula desbraca-te!bula baga!!bula scoate!!bula baga!!bula scoate!!Si tot asa vreo cateva ore.peste putin timp bula zice:Bula:imi pare rau doamna sunteti prea nehotarata!!Un om beat conducea masina cu sotia sa alaturi. un politist il opreste, vede ca e beat si-l intreaba:-de ce n-ai lasat-o pe sotia ta sa conduca, ca tu esti beat ?-domnu' politai, oi fi eu beat, da' nu nebun!Vine strula din afara si isi aduce un aparat de facut l**a.bula cand vede se oftica si pleaca si el in afara si isi ia si el un aparat asemanator...ajunge bula acas' si face proba la aparat.dupa 15 minute bula era disperat ca nu se mai oprea aparatu si il suna pe strula.Bula:ba zi si mie cum se opreste aparatu ala de facut l**a.Strula:ba are un buton rosu????Bula:da mah zi mai repedeStrula:are si unu verde????Bula:da ma zi pe care apas ca morStrula:are si unu portocaliu????Bula:nuStrula:ai belit p**a e aparat de muls vaci pana la 10 litri nu se opreste!!!!!!!in vietnam o femeie s fost inpuscata de trei ori iar doctoei nu au putut sa ii scoata gloantele,cu toate astea femeia a avut norocul de a trai.dupa catva ani il naste pe bula.cand avea bula 7 ani se duce la maica_sa si ii zice:-mama facui o prostie.-ce facusi bula?-ma pisai un glont.-lasa mama ca e bine.cand bula facu 12 ani se duce la maica_sa si ii zice :-mama facui o prostie.-ce facusi bula? -ma cacai un glont.-lasa ca e bine.cand bula facu 15ani se duce la maica_sa si ii zice:-mama facui o prostie.-ce fausi mai bula?-facui l*b* si_l impuscai pe bunicu.Классификация емкостей с водкой в стиле it:0.1л - demo version; 0.25л - trial version;0.5л - personal edition;0.7л - professional edition;1.0л - network edition;1.75л - enterprise;3л - for small business;5л - corporate edition;Ведро водки - extreme edition; Море водки - global edition;Бутыль самогона - home edition; "На посошок" - service pack; Рассол с утра - recovery tool;Закуска - plugins;Пиво - patch; Сoca-cola, fanta, 7-up - trojan virusesO blonda merge la ginecolog:-domnule doctor nu stiu ce sa ma fac.nu imi ajunge p**a.-pai luativa un amant-am-doi-am-trei-am::::-15-am-doamna pai in cazul asta sa stiti ca sunteti bolnava , se numeste nimfomanie ....-asa asa domnule doctor scrie acolo pe reteta ca barbatul meu zice ca sunt curva...2 vecine:- uite draga, nu stiu cind sa spal rufele, de fiece data cind spal ploua.- stiu eu o metoda sigura de a prezice cum o fi vremea- care o fi?-dimineatza ridici plapuma si vezi incotro arata chestia aia a barbatului: la stiga- spre ploaie, la dreapta - senin..- iar daca arata in sus ?- proasto! cine spala de sarbatori? ::))-cum enerveaza un politist o musca? -??? -o inchide intr-un borcan si incepe sa manance cacat in fata ei!Un politist mergea si gandeaDe ce au politysty epolety pe umeri Ca sa auda ploaia De ce au 2???Ca sa auda stereointrebare:-cum deschid politistii conservele?raspuns:-deschide!!! politia!!!-domnule politist, domnule politist, ajutor, saptamana aceasta este a doua oara cand mi se fura masina in timp ce stau si ma barbieresc; spuneti-mi si mie, ce ar trebui sa fac?-hmmm,...eu zic sa va lasati barba!Intrebare: " ce spune un politist cand vede o coaja de banana pe jos?"Raspuns: " ptiu, fir-as al dracu', iar trebuie sa cad."un politist intra intr-un bar si ofera de baut celor aflati acolo. Barmanul:ce s-a intamplat? Politistul:astazi mi-am dat seama cat sunt de destept. Barmanul:cum?politistul:am rezolvat un puzzle dupa un an de incercari. Barmanul:si? Politistul:pe cutie scria intre 2si 5 ani.. Un betiv se grabeste la vc isi scoate scula si incepe sa caute pisoarul.o doamna iese si cand il vede tipa:-ce cauti ?? aici este pentru femei.Betivul cu p**a in mana:-si asta nu este tot pentru femei ??
0