746

Cum a fost prima data, daca o fost?

F 1- Cina romantica pe acoperiul celei mai inalte cladiri din oras, alaturi cinta un viorist, iar noi savuram placerea noptii calde de primavara, inconjurati de mii de sclipiri de luminari, dupa care am plecat la un apartament foarte comod unde ma simteam in liniste si siguranta, acolo si s-a petrecut totul.... a fost minunat, nici nu am simtit o careva durere....a fost ultima zi a lunii mai, o tin minte ca azi......F2- Nu pot spune cu precizie cind a fost, paremise era primavara, ciresele inca nu erau coapte, da, precis era primavara, sa fi avut vre-o 13 ani poate, iaca nu tin minte am trecut a 9 sau nu?! Unde s-a intimplat? In scara blocului! Era intuneric si mirosea urit, nu vedeam practic nimic! Doream sa devin matura fara sa inteleg ce fac, de fapt nici nu am facut nimic, a facut-o el. Nici n-am inteles ce a fost, abia cind am ajuns acasa am observat niste picaturi de singe pe slipi si m-a luat putin fiorul, dindu-mi seama ce am facut, am regretat vreo jumate de ora dupa care am spus "Da ce, ca doar nu e ultima data?!"...........asa si a mers mai departe....M 1 - Prima data a fost cu mina mea cea dreapta!M 2 - Credeam ca n-o sa se mai intimple niciodata, doream s-o fac cu oricine, oriunde, nu mai conta, dar s-a intimplat, la o petrecere cu mama prietenului meu, Doamne, a fost ceva de neuitat, alcoolul ce-mi strabatea venele a servit doar ca un energizant puternic care nu mi-a permis sa ma dau de gol. Dupa aceasta aventura am capatat mult curaj si totul a mers bine in continuare......M 3 - Aveam deja 5 ani de cand ne intilneam, ne cunosteam foarte bine, eram foarte apropiati si deschisi. Mi-a spus ca in momentul in care v-a implini 18 ani imi va da totul. La aniversarea a 18 ani a fost a mea, nu a fost chiar placut, ma asteptam la ceva mai impresionant, cu atit mai mult simteam ca are dureri mari......
0