861

Spamologia sau Teoria Spamului

Multsi care n-au de aface cu Forum-ul nostru,ma intreaba ce inseamna spam?De fiecare data cind ma intreaba eu raspund diferit.De aceea voi scrie citeva teorii referitoare la teoria spamului.1.Spam - cuvint,cuvinte scrise nu la tema discutsiei.2.Cuvinte vulgare,utilizate iarashi nu la tema.2.Toate punctele virgulele fara sens este tot spam.Teorii!1.Teoria Flood-ului.Orice spam repetat mai multe ori,care fludeaza tema shi incurca cititorilor se numeshte Flood.2.Teoria caliogstro.Orice inceput de Spam duce la Flood.3.Teoria existentsei.Orshice persoana din forum duce dupa el spam!demonstratsia e unica,omul are nevoie de comunicatsie,in afara tyemei de discutsie.4.Teoria Criticus.Daca tsi-e greu sa citeshti ce a fost scris,srie ca tsi-e gregu sa mult.5.Teoria lui Mishka.Pentru a face spam dar a nu obijdui pe ceilantsi din jur,se poate de pus punct.Daca Critticus ma va intreba ce trebuie de scris in tema asta eu am sa-i spun ca alte teorii alcatuite de voi,sau axiome,sau teoreme care necesita demonstrare.
0