765

Logica la femei ....

Doua cazuri reale sa intimplat chiar zilele acestea :))) -------------------------------------------I---------------------------------------State-am cu 3 fete si doi patani pe scaun afara la aier curat. Si sa inceput tema despre trolebuzele noastre. Spune una din domnisoare:"Mergeam daunazi intr-un trolebus si shoferul la fiecare statie spune, urmatoarea stantie ... , oare asta ii inregistrat asa" Am interbat eu:"Da cum era trolebusul vechi ?"Se uita una la alta si raspund:"Nu shoferul era tinar" :)))))))))))))))))))))))Aici un patan adauga:"Fiecare la ce se gindeste :) , si inca cum shoferul poate sa fie vechi, pricipalul o intrebat daca e vechi" :))))))))))))))))))))))mdea ........... :)))))))))))))))))))))-------------------------------------------II------------------------------------Tot ieri mai altaieri vine un prieten la mine si o vazut la mine in sala o fata care se cunoaste cu ea bine ei si ca de fiecare da stiti cum ... "hei ce mai faci cum la tine ... da la tine cum "Peste un timp fata se apropie de el si il intreba: " ... tu mergi la bar?"Patanu:" Desigur stai sa termin aici si mergem sa servim cite o bere" Ea:" Da tu bani ai " Patanu se uita la mine si face ochii ca la bufnita:"nih... sibe si naglaia" :))))))))Ea ca sa fie mai interesant a mai adaugat:" D-ap sa stiu are rost sa ma duc cu tine in bar ori nu " :))))))))))))))))))Gata el o vcazut la pamint si nu mai putea :)) ma dap rideam aici nu mai puteam :))))))))))))))
0