2225

Linux Sucks sau Istorii strasnice despre Linux :))

Pentru inceput: Oameni buni, nici intr-un caz nu trece-ti pe Linux !!! Linux Suckkks!!!!ladna... ascultati atent:))Istoria Nr 1:------------------------------------------------------------------------------------------------wvdial.....lucrez in internet...disconnectwvdial din nou? o suuula... nu ajuta..... trebe restart.....m-am chinuit vre`o 2 ceasuri sa inteleg unde moare (de ce ? hz... in loguri nika :))) .. si am creat uns cript:tmt$cat /usr/bin/restart_modem#!/bin/shrmmod ppp_deflatermmod ppp_asyncrmmod bsd_comprmmod ppp_genericrmmod iptable_filterrmmod ip_tablesrmmod zlib_deflatermmod crc_ccittrmmod slhcmknod /dev/ppp c 108 0hz de ce dispare /dev/ppp :))))dupa asta totu merge zashibisi :)) Linux Sucks!!!------------------------------------------------------------------------------------------------Istoria Nr 2:tmt$uname -aLinux linux 2.6.8-24-default #1 Wed Oct 6 09:16:23 UTC 2004 i686 athlon i386 GNU/LinuxCartela de sunet: AC97 :)))))aumix, alsamixer, kizzdamasiiMiXer.. nish unu nu ajiuta.. sunetu rage si nu potzi sa-l dai mai inshet...... :))))--------------------Propun sa continuam cu asa istorii :))))P.S. Eu oricum voi ramane pe Linux....... poate-s mazohist? :-))))
0