852

Sondaj:"Importanta barbatului in viata femeie"

Un cadrul unei discutii aprinse intre mine si o persoana de gen opus(in cazul meu gen femenin) am luat in dezbatereo multime de teme ce tin de relatiile intre un baiat si o fata, si cum sunt eu al naibii de curios mi-am pus in gind sa fuck un sondaj de opinie ce consta intr-o sigura intrebare adresata sexului frumos (femenin) si anume intrebarea e:"Care este importanta sexului puternic (adica barbatii) in vita dvs stimate domnisoare" raspunsul sa fie apreciat in procente (%)adica cite procente sunteti dependente voi doamnele de noi barbatii...Am cerut raspuns de la 10 domnisoare cu virsta cuprinsa intre 19-25 ani,rezultatele fiind asa cum si ma asteptam, de toate culorile, tak aaa: 1.--- 25% (24ani)2.--- 80% (25ani)3.--- 50% (22ani)4.--- 50% (20ani)5.--- 70% (24ani)6.--- 80% (22ani)7.--- 65% (20ani)8.--- 60% (22ani)9.--- 40% (19ani)10.-- 70% (23ani)Stimati domni, in medie domnisoarele ne apreciaza in viata lor doar cu 60% importanta.Dar ce procent de importanta au femeile pentru noi barbatii...mmmh? (poate careva din domnisoare se ofera sa gaseasca procentul)
0