1335

Sf. Valentin si Valentina

Dragi cool h4xori , admini , linuxoizi si freebsd-ashnishi azi e traur e 14 feb dar sa intelegeti mai bine ce zi e azi o sa va spun cu shi mam intilnit eu in ultimele 2 zile:Ieri merging pe drum, o domnisoara, o cunoscuta, ma felicitat cu sf Valentin .... iam urat la fel :) ( adica ea ini vorbea despre ashela care no avut shi fashi si o sarit de pe stinca) ...Azi de dimineata, iarasi o domnisoara ma vede si iar ma felicita cu sf Valentin si Valentina ... dar nui asta important ... important e ca mam pus oleaca pe ginduri:Adica shi sa primeste aishtia 2 au murit da noi ne bucuram pentru asta ?(eu inteleg ca putem sa ne bucuram di ziua cind stalin o murit :) ... pentru altii aceasta zi e traur ) ... apu iaca eu shi propun:de schimbat 14 feb si de facut din ea nu sarbatoare dar zi de traur la urma urmei pe ei iau denumit sfinti ....Asa ca azi treb de baut ca aishti 2 o murit .... :)Si cind felicitati pe cineva ginditiva ca de fapt voi ii felicitati cu aceea ca sf Valentin si Valentina au murit !!!Shi h*inea sii primeste ...O alta interpretare ar fi ca ei au ajuns la o super stadie de astral in care au putut sa ishi ia zboru de pe stinca fara probleme :)Si totusi o murit ei .....ehhhh treb di baut di jali ...
0