966

Cum sa scapi de soacra psihologic !!!

Tot vorbeam de religie si mea venit asa o ideie :))) Cum sa scapi incep cu un exemplu daca cineva are nevoie foc eu sunt aici :)) Intro zi cu soare soacrei tale nu se simte bine ... ei mai stii o racit s.a.m.d te apropii de ea si vorbesti frumos. " Mama (nu stiu cum i spui)poate sa va aduc ceva de mincare" ei si ea clar ca o sa fie deacor :)) ... cind ii aduci mincare ii pui vreo doua lingure de sare .... :)) si ea ea o lingura din mincare si spune ca ii "sarata" ... ei si aici joci un pic de circ ... "cum e sarata? " - ii spui ei Adami terog un pahar cu apa - spune soacra te duci la bucatarie si eai un pahar cu apa si adaugi si acolo sare si mesteci binishor ...Ea o sa ea paharul cela repejr si o sa bea ca gura e sarata si fut inca un pahar cu apa sarata :)) ... o sa inceapa sa creada gata moare si no sa te creada ... (nu situ cum la voi dar ar fi de dorit ca ea sa nu bea apa din robinet, adica sa aveti voi acolo nu minerala sa spuem resan betei oti cei de la sate din caldari :)) de la fintina pai ea spune ca apa e sarata ... tu iai si tu si bei ... si spui ca nu e sarata ... Dar cind ii aduci paharul cu apa de acolo de unde iai apa adica caldare cu apa de la fintina pri resan ce aveti prin sticle turnati si acolo sare ... ea clar ca o sa creada ca poate tu vreai sa scapi de ea si o sa se repede la caldare cu apa si sa bea ... shi hop si apa de acolo e sarata :))))))))))) psihologic soacara va crede ca gata moare ... o sa inceapa sa aiureasca ei si mai stii :)) daca sarati tota mincare din casa :)) si lasati ca ea sa incerce ori ce :)) da sa ma credeti dupa atita sare chiar sa manince si torta tot o sa i se para ca ii sarata :)) ... si cum ii rau ei asa ... adica e racita ori mai stii ce ...(organizmul atunici e slab doar ) ... pai e foarte mare probabilitatea ca soacra sa isi iasa din minti :)))) scaparea :O duceti la spitalul de psihiatrie :))))
0