618

VARZA (avem shi noi texte care merita shtiute shi apreciate, nu?)

am deskis tema pu a spune lumii ca avem shi noi (romanii) texte extraordinar de frumoase, haioase, debile shi hazlii ceare merita apreciate...nu vreau sa spun ca alte natii (care sunt prezente pe forumu asta) nu le au dar vreau sa inteleaga ca avem shi noi cu ce ne myndri shi ca facem noi ceva pe critika lor idioata shi ca suntem bine (shi mai sunem shi VARZA uneori --> de aici shi numele :P!)!VARZAAprinde ?igara, aprinde ?i pipaaproape e sear? ?i n-am fumat nimica,Stinge lumina, mai las? doar o raz?,trage cortina... ?i s? ne facem varz?.Timpul se-opre?te, clipa se dilat?cu ochii ?nchi?i m? g?ndesc la nori de ciocolat?.Lumea se schimb? ?i ea, e mai pa?nic? a?adac? solda?ii-ar fuma, n-ar mai bombarda ?i masacra.Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaarz??????????????Mai am o dorin??, e una normal?:dac?-i cu putin??, a? vrea s? fie... o iarb? legal?.Lumea se schimb? ?i ea, e mai pa?nic? a?a... dac? solda?ii-ar fuma, n-ar mai bombarda ?i masacra.Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaarz??????????????Alcoolul ucide, iarba deschide,Praful ucide, iarba deschide,Pastila ucide, iarba deschide,Arma ucideeee...Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaarz??????????????P.S. 'pare rau pu semnele de intrebare in loc de litere dar cred ca AI NOSHTRI vor intelege textu cu ushurinta!citire shi zbor placut tuturor!
0