563

Pixelated 2003

wrote by dune: Dupa cum probabil stiti concursul Pixelated e un concurs de web design pentru toti webmasterii din Republica Moldova. Anul acesta urmeaza sa aiba loc editia a 2a. Acum lucram asupra acestei editii si va indemnam sa ne ajutati (daca puteti) prin mai multe metode. Puteti fi fie sponsori, sau organizatori, sau pur si simplu sa ne dati un sfat doua sau sa mai puneti o mina sau picior de ajutor acolo unde trebuie. Pentru tot asta va rog sa ma contactati pe privat cu exact ce puteti face pentru concurs, cu citi bani puteti contribui (daca e cazul) si alte chestii de estea. Pe masura ce lucrul se inteteste asupra editiei, vom oferi mai multe detalii asupra lucrurilor care au loc acuma si care probabil vor avea loc pe viitor. Pina cind un lucru e aproape sigur: editia 2003 va fi initiata mai devreme, va dura mai mult timp, si va avea un format relativ diferit de ceia ce s-a intimplat anul trecut. Despre hosting: am configurat o noua masina pentru hostingul editiilor 2002/2003 pe http://131.211.217.62 Rog premiantii editiei 2002 care au nevoie de hosting sa ma contacteze pentru a le face un nou cont pe aceasta masina care speram va ramine online multi ani inainte. Am nevoie de date de login ftp (user/pwd]) in primul rind. Tre sa ma anuntati daca aveti nevoie de baza de date mysql si in cazul asta tre sami dati numele bazei de date si din nou date de login (user/pwd) pentru mysql. Daca aveti nevoie de fisierile vechi spunetimi exact despre ce conturi vorbim si eu am sa le pun inapoi in conturile voastre noi. Asta e, contactatima acuma rapid pina nam plecat si eu in lumea de la sat fara email si fara de provodka. http://moldova.net/design Astfel incepem incetu cu incetu editia 2003. participantii inca nu pot sasi includa paginile in concurs insa pina atunci (sfirsitul lui august) vom lucra asupra paginii, om incerca sa stabilim contact cu tot felu de indivizi din lumea reala, etc. Pina cind nu putem decit sa va invitam sa vizitati pagina, sa va "informati" si sa ne ajutati cu lucru asupra editiei curente.
0