835

toni=supernatzionalist

Bai toni eu nu te intzeleg. Poti sa-tzi permitzi sa glumeshti de citeva ori, insa acest lucru a devenit un hobby pentru tine! Umblind pe forum citeva luni la rind ma tot dezgustam de paginile comentate de tine. Nu intzeleg ce nu tz-ia placut la Leonida Lari ca a trebuit sa o futi pe forum. Ai ceva impotriva ei? sau impotriva nationalishtilor? Ce tz-ia facut Rosca de a trebuit sa-l futi de pashti. A ieshit in piata shi shi-a expus opinia? Chiar daca era gresita parerea lui conteaza mai mult decit ideile tale perverse.Cum adica poporul romanesc a murit? Chiar daca vor muri toti cei ce apartin acestui popor, spiritul poporului roman va trai veshnic!Nu ai ce te revolta impotriva niciunui popor, fie el roman, fie rus nu poti insulta un intreg popor, rushii nu sunt ideali, shi nici romanii nu sunt mai prejos. Insultind un intreg popor nu dai dovada de inteligentza, cunoshtintze si nici chiar ratziune.Citind sute de mesaje pe care le-ai imortalizat pe forum am ajuns la o concluzie sper unanima pentru toti vizitatorii forumului:-eshti un maniac asexuat;-cu nishte idei supernationaliste exagerate;-fara pic de inteligentza si ratziune;-Prin ceea ce numeshti tu creerul tau circula niste idei murdare shi confuze;-Ai o personalitate dubla (cind eshti toni cind eshti BICORUSO);-cred ca eshti un mai vechi pacient al balamucului de la Costiujeni. Daca nu unul mai vechi un actual sau viitor pacient.Aceasta e imaginea care tz-iai impus-o pe forum. Te reprezinta...Ce credetzi Dumneavoastra despre toni?
0