1346

МАТРИЦЯ (для тих, кто бачив фильм)

Нео – дурний неофашист у якого амнезiя, дежа-вю та хвороба паркiнсона. Вважае себе суперменом, носить довжелезний плащ i постiйно задае iдiотскi питанняМорфей – наркоман зi стажем, лисий негр, що прийняв Буддiзм i також носить довгий шкiряний плащ. Вчився у Москвi, тому непогано розмовляе по-русськиТринiтi – коханка НеоАгенти – кацапськi санiтари, перевдягненi божевiльнимиРiган – кацапський разведчiк i зрадник. Носить бородку а-ля Депеш Мод i мнить себе фiлософомОгакул – стара еврейка з ОдесиТакож наркомани, водiи грузовикiв, голоси, божевiльнi дiти та iншi. Епiграф: imagine, there is no spoon (Де ложка, бл%#ь?!) Частина Перша. Тiпа реальний мiр Сцена Перша На сценi неприбрана кiмната, посеред якои стоить компьютер, по якому чатиться Нео. Раптом екран починае блимати i до терминалу вламуеться бридка рожа Морфея. Нео: Ой!Морфей: Шукай дiвку з зайчиком на срацi.Нео: Ти хто?Морфей: Хочеш знати правду?Нео: Шо-о?Морфей: Питаю: Хочеш знати правду?Нео: Яку?Морфей: Тьху! (вiдключаеться) У дверi дзвонять Нео: Хочу!… тобто, Хто там?Наркомани: Це ми. е? Нео шаркае до дверей i вiдчиняе их. Наркомани бачать компьютер i випадають на iзмену Наркомани: (тремтячим голосом) Давай!Нео: Бабки где?Наркомани: (озираючись на телевiзор) На…Нео: На…Наркомани: Дьорнеш?Нео: iдьом… Сцена Друга (дуже коротка) Дискотека. Усi дурнi чи пьянi. Крiзь товпу бiгають санiтари i ловлять якусь дiвку. Дiвка видираеться, пиз%#ть усе довкола та верещить: “Агенти, агенти!”. Перiодично вона стрибае та дрига ногами. Санiтари ловлять ии та колять у сраку шприцем. В цю мить Нео помiчае на нiй намальованого крейдою а-ля плейбой зайчика. Сцена Третя Нео прокидаеться у божевiльному домi. На ньому намотане простирадло на манер кацапськои смiрiтельнои рубашки Нео: (намагаючись випростати руки i дiстатися сигарет) От... ху%#ня! Входять санiтари Нео: Ага, агенти, бл%#ь! (З цими словами вiн таки витягуе праву руку та показуе санiтарам американський фак)Агенти: Ну шо, проснувся, бл%#ь? Сiчас ми зробим процидурку. Любиш процидурку? Мням, мням :) Якщо ти вважаеш шо ти крутий, то ми тобi скажемо: ти – падло! Ми санiтари, ми – чистимо заразу. А зараза – це ти. (З цими словами санiтари пиздять Нео по печiнцi та засовують йому до заду гнуту столову ложку) Уяви – немае нiякои ложки. (Санiтари регочуть та залишають палату).Нео: (виймаючи з заду ложку) Десь я вже чув таке… про конхвету… Сцена Четверта Блатхата Морфея. На ковдрi лежить обдовбана Тринiтi та ще декiлька всмерть п’яних кацапiв. Один з них сидить перед древнiм телевiзором i дивиться на зеленуватий «снiг». Входить Нео. Трiнiтi починае блювати. Нео: Шо тут?Морфей: Добро пожаловать у реальний мiр!Трiнiтi: Буе-ееееее.... Морфей дiстае з-пiд плаща рiзнокольоровi колеса i протягуе их Нео Морфей: Вiзьмеш червоне – будешь кльовим парнем, пiдсядеш на тоже, шо i ми. Вiзмеш сине – будеш лохом конкретним, бо то крейда.Трiнiтi: Буе-еееааааа.... Нео тягне руку спочатку до червоного, потiм до синього, потiм знову до червного. На лобi в нього видно тяжку роботу мислi. Наважившись, вiн таке бере червоне колесо i исть його. Морфей: (Протягуючи Нео пляшку портвейну) На, запийТрiнiтi: Бууууууе-ееееее....Нео: (Розплющуючи очi i дуже голосно) Я знаю Кунг-Фу! З цими словами вiн починае молотити меблi, п’яних кацапiв та iнший хлам, що розкиданий по комнатi Трiнiтi: Шо вiн робить?Морфей: (дивиться на зелений снiг) Вiн рухаеться!Трiнiтi: Не так швидко! Буе-ееееее.... Нео продовжуе молотити повiтря, подекуди влучаючи у стiни. В таких випадках вiн кричить «Хе!» i пиз%#ть ногами препятствiя. Очi його заплющенi, рот усмiхнений. З усього видно, що Нео дуже гарно. Сцена П’ята Нео прокидаеться з дикого бодуна. Вiн увесь в синцях та садинах. Навколо лежить попизжена мебель, якiсь кастрюлi та штук сорок зкрючених дугою ложок. Поруч iз Нео хропе Морфей. Посеред кiмнати мичить Трiнiтi. Вiд цього мичання i розлiпля очi Нео. Нео: (хрипко) Хто тут?...Морфей: (не прокидаючись) Хочеш знати правду?Нео: Нее...Морфей: То знай, тут ти.Нео: Хто я?Трiнiтi: (показуючи навколо) Ти робив Кунг-Фу Нео обводить кiмнату поглядом. Потiм тихенько витягае з кишенi Морфея мобiльного телефона i тремтячими руками починае щос набирати. Морфей прокидаеться. Морфей: (до Нео) От я щяз комусь! Вiддай трубу..Нео: (набравши таки шось, дико оре в мобiлу) ЗАБеРiТе МеНЯ ОТСЮДА!!! АА-А! На столi дзвонить старовинний телефон. Морфей пiдходить до нього. Морфей: (дивлячись на Нео) Дозвонився? (знiмаючи трубу) Ну, “Алльо!” Нео зi страхом вiдкидае мобiлу. Морфей: (з участю) Тобi мабуть треба до Огакула...Нео: Хто такий Оракул?Морфей: Хочеш знати правду? Ой не, мовчи. Потiм побачиш. Вiн знае, що живе у Матрицi. Вiн вiдчiвае Матрицю. Вiн навчить тебе, як зламати Матрицю.Нео: А почему я должен ейо ломать? i нах%я?Трiнiтi: Бо ти мудак!Нео: (помiчаючи себе у дзеркалi) i чого я лисий?! Сцена Шоста, де Нео вчиться лiтати Морфей: (до Нео) Це iмiтатор. Навколо тебе – штучна реальнiсть. В нiй ти самi правила, що дiють в Матрицi. На деяки ти можеш спиратися, деякi можна зламати.Нео: А как я узнаю, шо можна ломати?Морфей: (стоячи вже на даху височенного будинку поруч iз Нео) Пи%#анеш i узнаешь.Нео: (радiсно) Правду?Морфей: (хитро) Ага. Стрибай. Нео заплющуе одне око i пiдозрiло дивиться на негра Нео: i на х%я?Морфей: Пiзнаеш правду! Летi, да? Морфей штовхае Нео з даху. Нео: (хаотично вимахуючи руками) Оооо-ой бля-а-а-ааа!...Морфей: (красиво кружляючи навколо Нео) Летi, а не “бля”!Нео: Бля-а-а-ааа!... На останнiй нотi вiн гупаеться об асфальт як мiшок гiвна i плющиться мов дiснеевський зайчик. Над асфальтом стирчать лише очi, якими Нео дикувато озираеться. Поруч плавно, неначе картонна ракета у фантастичних фiльмах, приземляеться Морфей. Морфей: Бiлi не вмiють лiтати...Нео: (спльовуючи зуби) От саразф я вфтану, то ти фука, ляжеф Нео вiльною рукою вiдшкрябуе вiд асфальту спочатку жопу, потiм говову i перевераеться на бiк. Зi звуком пробки шампанського вiн ширшае, набуваючи нормальнои форми i пiднiмаеться. На поясi Морфея верещить пейджер. Морфей: (перебираючи рiзноманiтний хлам, шо навiшано у нього пiд плащем) Час iти. Нео хромае за Морфеем харкаючи кровью та ширяе у повiтря ногою намагаючись попасти негру в спину. Частина Друга. Матрiца По-за Сценою Кабiнет главврача. На столi стоить тарiлка борщу, поруч з якою сидить Рiган, та табличка "Смiт", вiдповiдно зi Смiтом. Рiган судорожно исть. У Смiта у вухо всуното кусок дроту вiд телефону, який вiн постiйно теребить. В руцi в ньохо мухобойка, якою вiн час вiд часу пиз%#ть по столу. Смiт: Так от, нас цiкавить, хто пре у лiкарнi колеса?Рiган: Ам-гум… Скоко? Платiшь скоко?Смiт: (намагаючи тримати себе, але з металом у голосi) Хто дiлер?Рiган: (закатуе очi i огидно плямкае) У меня есть свои iнтереси - тарелка борща каждий день i дiмедрол!Смiт: Добре, тарiлка i ампула…i ложка в день!Рiган: Три!Смiт: Двi! Двi ампули дiмедрола на вечiр i iмя!Рiган: (шипить) Морф-ффей! Це вiн, клятий нiгер, навчив Нео кунг-фу, це вiн знае правду, але (починае плакати) нi-iiiкому не-е ка-аажжее-еее….Смiт: (тиркаючи вухо з дротом) А зара пошел нахуй, бо нiчо не получiшь. Смiт х%#рить мухобойкою по головi Рiгана. Рiган перестае хлюпати, тихенько пиздiть зi столу ложку i тихенько рачкуе у дверi. Сцена Перша Засмiчена квартира старои еврейки на призьвисько Огакул. Прямо на пiдлозi сидять дебiльнi дiтки, що граються здебiльного алюмiнiевими ложками. Входять Морфей та Нео.Останнього тiпае та сiпае у рiзнi боки. Рухи в нього поривчастi, очi блищать, пальцi тремтять. Морфей: (намагаючись обнять еврейку) Ом-мане Падре Хум!Огакул: (дивлячись на Нео) Хаге Кгiша, синку. А хто цей мудак?Морфей: (огидно кривляючись) Вiн хоче знати пГ''авдуОгакул: (знову дивлячись на Нео) Ну i шо ето с табой? Ти двiгаешься т
0