1973

!!!BANI!!!BANI GRATIS!!!!!!

Puteti face bani astfel!Credeti-ma am incercat si toate metodele posibile si legale.Aceasta este cea mai usoara si rapida cale. Pute-ti face o gramada de bani rapid si legal.Este o chestiune verificata .De ceva vreme navigam aiurea pe internet cand am descoperit un articol asemanator cu acesta, incare se spunea ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu o investitie de numai 30 lei.M-am gandit ca trebuie sa fie o escrocherie ca toate celelalte. Dar din curiozitate am continuat sa citesc. Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 5 lei la fiecare din cele 6 adrese mentionate.Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a6-a si sa publiciarticolul la minimum 200 de forum-uri/adrese cu anunturi pe Internet sau in general oriunde , in presa .Pur si simplu!Dupa ce am analizat chestiunea si dupa ce am discutat cu cativa prieteni,m-am hotarat sa incerc.Nu aveam de pierdut decat 30 lei si 6 timbre.Zis si facut!Ce credeti ca s-a intamplat? In 7 zileam inceput sa primesc bani in cutia postala.Eram uluit!!M-am gandit ca probabil se va opri curand,dar banii au continuat sa vina.In prima saptamana am primit 185 de lei,la sfarsitul celei de-a doua aveam 545.In a treia saptamana stransesem 12.735 de lei.Si banii continuau sa vina.In mod cert,a meritat sa cheltui cei 30 si 6 timbre.Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza: PASUL1:Iei 6 coli de hartie si scri pe fiecare din ele :"TE ROG SA MA INREGISREZI IN LISTA TA" acest lucru e foarte important pentru a te inregistra la cele 6 nivele ca sa se continue lucru shi in directia ta,apoi impaturesti fiecare coala in doua sau in patru.Acum iei sase bancnote de 5 lei si pui cateuna in fiecare din cele sase coli(ca sa nu se vada prin plic si sa se fure),apoi pui fiecare coala in cate un plic si inchizi plicurile.Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate cu adresa ta pe ele,obligatoriu pentru a te inregistra in lista, fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 5 lei.Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese:1. Golban Veaceslav – Jud.Tigina, Com.Salcuta. 2. Moraru Max – Chisinau Str. Albisoara 8, Ap.22 3. Negruta Artiom – Jud.Soroca, Com. Cainarii Vechi.4. Moraru Daniela –Chisinau, Hristoboteva 25 Ap 45.5. Beleavcenco Dumitru – Causeni, str.Nadejda Neaga,336. Strimban E.- Chisinau, str. Miron Costin 19/1 Ap.50.PASUL 2: Acum tai din lista numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus(6 devine 5;5 devine 4;etc..).Astfel,numarul 6 este liber si vei completa cu numelesi adresa ta aceasta pozitie.PASUL 3: Schimba ce doresti, dar pe cat se poate, incearca sa mentii acest articol cat mai aproape de original. Acum publica acest anunt la cel putin 200 de newsgrup-uri(sunt o groaza).200 ests atat cat iti trebuie dar cu cat publici in mai multe locuri cu atat mai multi bani vei castiga !Iti sugerez sa treci ca subiect un titlu cat mai atractiv pentru ca acesta il vor vedea cei care citesc anunturile.ASTA E!! COOL!!!Deci, din cele minim 200 de publicari pe care le-am facut sa spunem ca primesti 5 raspunsuri(un exemplu foarte mic).Deci am castigat 25 de lei cu numele tau pe pozitia a 6-a.Acum fiecare din cele 5 persoane care tocmai ti-au trimis cate o scrisoare ,publica la randul lor minimum de 200 de articole cu numele tau pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 25 de lei.Tu primesti astfel 5x5x5 de lei.Continuand exemplul cu acest numar mic de 5 persoane care raspund la articol,castigi 625 de lei cu numele tau pe pozitia a 4-a,3.125 pe pozitia a 3-a,15.625 pe pozitia a 2-a si 78.125 DE LEI pe pozitia intai.UIMITOR!Daca fiecare participant publica articolul de minim 200 de ori.Si totul cu numai 30 de lei si 6 timbre.Tinand cont ca in fiecare zi intra pe internet 20-50.000 de user-i noi,iti dai seama ca sansele sunt foarte mari.Sunt foarte multi care citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce.De ce sa ratezi ocazia?De ce sa nu incerci ?Doar viata e in mainele tale , aici nimeni nu te obliga.Hotarashte singur ! NU cred ca exista cineva care ar ignora un ban in plus.
0