7243

Vedetele din Rusia iubesc bărbații mai tineri. Cuplurile cu cele mai mari diferențe de vârstă

Casatoriile cu o diferenta mare de varsta au starnit intotdeauna critici. Chiar si asa, fara sa tina cont de gurile rele, vedetele isi gasesc fericirea in bratele unor parteneri cu mult mai tineri.

diferenta de ani, tineri

Diferenta dintre prezentatoarea TV, Lera Kudreavteva si a sotului ei este de 16 ani. Vedeta marturiseste ca aceasta diferenta le face casnicia si mai trainica.

iubesc, tineri

"Cred ca pana la Lera nu am iubit niciodata cu adevarat. Nici macar nu am locuit cu nimeni", marturiseste hocheistul de 27 de ani.

rusia, iubesc

vedete, iubesc

Lera, si ea in varsta de 42 de ani, este sigura ca Igor Makarov este marea dragoste a vietii sale, asta dupa ce a fost casatorita anterior de cateva ori.

barbati, diferenta de ani

Pe interpreta Jasmin o desparte 10 ani de sotul ei, milionarul Ilan Shor. Artista spune ca Ilan, care are 27 de ani, este dragostea vietii sale: "Ne asemanam atat de mult. Ilan este foarte bun si darnic. Cu el ma pot comporta ca o fetita".

diferenta de ani, vedete

Cei doi au deja o fetita, si un baiat din casnicia anterioara a interpretei.

rusia, diferenta de ani

"Pentru sotul meu eu nu sunt o diva, ci femeie", spune Lolita despre partenerul ei de viata cu 11 ani mai mic.

vedete, diferenta de ani

Relatia Lolitei (50 ani) cu sportivul Dmitrii Ivanov (39 ani) a evoluat rapid. Cei doi s-au cunoscut la filmarile unui videoclip de-al artistei, acolo s-au indragostit, iar pana la casatorie nu a fost decat un pas: "Aveam un concert in Minsk. Dmitrii este de obicei timid, atunci insa a urcat pe scena cu un buchet de flori si m-a cerut in casatorie. Asa arata fericirea."

rusia, cupluri

"Importanta nu este varsta, ci interesele comune", spune Evghenii Pluschenko. Acesta are o relatie cu producatoarea Iana Rudkovskaia si-i desparte o diferenta de 7 ani. Desi le-a fost greu pana sa ajunga sa fie fericiti impreuna (ambii au trecut prin divorturi scandaloase), in cele din urma le-a reusit.

vedete, barbati

rusia, cupluri

In septembrie 2009, cei doi s-au casatorit, iar peste 3 ani a aparut fiul lor, Alexandru. Acum, Iana are 39 de ani, iar Evghenii are 31 de ani, perechea insa ignora aceasta diferenta.

sursa

1