5516

Obsedată de intervențiile chirurgicale de mărire a bustului. Blonda cu cei mai mari sâni din Australia vrea să intre din nou sub bisturiu

blonda, australia

Este faimoasa pentru ca e posesoarea celui mai voluptos bust din Australia, insa vrea si mai mult. Ignorand recomandarile medicilor, blonda vrea sa isi mareasca din nou sanii.

 

O cheama Sarah Marie Summer si traieste in Sydney, Australia. Pana acum si-a marit deja sanii de trei ori, de la masura 8A la un impresionant 8M. Insa dupa ce nurii i-au adus numeroase job-uri in modelling si o baza de fani imensa pe conturile de socializare, blonda de 23 de ani vrea sa intre din nou sub bisturiu, pentru o noua operatie de augmentare.

 

"Am impresia ca oamenii nu cred ca asa imi doresc sa arat cu adevarat. Insa eu chiar imi doresc sa arat ridicol si sa am un bust imens. Sanii mei ii fac pe oameni sa zambeasca, iar asta ma face fericita. Nu poate fi un lucru rau", a marturisit Sarah.

 

Sarah s-a operat prima data la varsta de 17 ani, in Noua Zeelanda. A costat-o 13.000 de dolari, patiti in schimbul unor sani marimea 10C. Nemultumita, a inceput imediat sa economiseasca bani pentru o noua interventie.

 

interventii chirurgicale, blonda

 

In iulie anul trecut, si-a marit din nou sanii, la un impresionant 10DD. "Nu stiam ce sa spun, pentru ca nu erau aproape de ceea ce imi imaginam eu, asa ca am decis sa ma operez din nou".

 

Desi i-a fost greu sa gaseasca un chirurg care sa o opereze pentru a treia oara, in ianuarie anul acesta, un medic a acceptat provocarea si i-a marit bustul la un impresionant 8M.

 

operatii estetice, blonda

 

"Pielea s-a intins atat de mult incat mi-a provocat basici, care s-au infectat. Am luat antibiotice si am facut alergie. Am fost foarte bolnava. Nu ma vindecam si au vrut sa-mi scoata implanturile, insa, din fericire, am avut noroc", a spus tanara.

 

Si chiar daca sanii imensi ii provoaca dureri insuportabile de spate si ii afecteaza direct viata de zi cu zi, Sarah a declarat ca nu a fost niciodata mai fericita.

 

blonda, australia

 

"Sofatul s-a dovedit dificil, am fost nevoita sa invat sa dansez din nou si deseori daram cu ei diverse obiecte sau imi vars bauturile pe mine", a incheiat blonda.

sursa

0