4351

A vrut să se căsătorească cu ea! Cum arată una din cele mai mari iubiri ale Angelinei Jolie

Angelina Jolie, una dintre cele mai frumoase femei din lume, starneste pasiuni atat in randul barbatilor, dar si in randul femeilor. Una din relatiile care a avut cel mai mare impact asupra ei a fost cu o femeie, japoneza Jenny Shimizu.

anjelina jolie, cum arata cel mai mare iubire

Jenny Shimizu este o actrita si manechin de origine americana- japoneza, al carei aspect androgin a intrigat-o pe Angelina Jolie, inca din prima clipa in care a intalnit-o. Cele doua s-au cunoscut pentru prima data pe platourile de filmare ale filmului "Foxfire" (1996), atunci cand Angelina avea doar 20 de ani.

anjelina jolie, cum arata cel mai mare iubire

Relatia dintre ele a evoluat imediat si, in timp ce Jenny Shimizu era o lesbiana convinsa, Angelina Jolie se afla la prima ei experienta cu femeile. In acea perioada, actrita era casatorita cu primul ei sot, Johnny Miller.

anjelina jolie, cum arata cel mai mare iubire

"Daca nu eram casatorita cu primul meu sot, probabil ca m-as fi maritat cu Jenny. M-am indragostit de ea inca din prima clipa in care am intalnit-o", avea sa declare in acea perioada, Angelina Jolie, pentru publicatia "Girlfriends".

Despre Angelina, Jenny isi aduce aminte ca ii placea sa se afle in control, sa o domine din toate punctele de vedere si sa invete toate tehnicile prin care sa o satisfaca sexual. In acea perioada, Angelina era departe de a fi prezenta feminina de astazi, caracterul ei fiind, mai degraba, unul masculin. Avea o tunsoare baieteasca, purta mereu bocanci si geci de piele de motorist.

anjelina jolie, cum arata cel mai mare iubire

Relatia lor a durat o buna perioada de timp si chiar si in perioada in care Angelina incepuse sa se vada cu barbati, partidele de sex dintre ea si Jenny a continuat pe ascuns.

Curios este faptul ca, la cateva zile dupa ce Angelina Jolie si Brad Pitt s-au casatorit, in secret, Jenny Shimizu s-a casatorit cu iubita ei, Michelle Harper.

sursa

0